Irlandzkie Centrum Odszkodowań PA DUFFY SOLICITORS to grupa doświadczonych oraz wykwalifikowanych prawników, która specjalizuje się w udzielaniu pomocy prawnej w uzyskiwaniu odszkodowań powypadkowych na terenie Irlandii Północnej (UK) oraz Republiki Irlandii (ROI). Nasza kancelaria charakteryzuje się dużą skutecznością w działaniu, szybkością oraz pełnym profesjonalizmem. Posiadamy trzydzieści pięć lat doświadczenia w udzielaniu pomocy prawnej w uzyskiwaniu odszkodowań, a przez ten czas wypracowaliśmy sobie renomę sprawnego udzielania profesjonalnych oraz praktycznych porad.

Nasze Centrum Odszkodowań powstało z myślą o wszystkich Polakach, którzy mieszkają w Irlandii oraz zmagają się z różnorodnymi problemami prawnymi. Oferujemy dojazd do naszych klientów na terenie całej Irlandii Północnej oraz Republiki Irlandii. Walczymy w imieniu naszych klientów o najwyższą kwotę odszkodowania z tytułu wypadku w pracy, wypadku drogowego, wypadku w miejscu publicznym, błędu medycznego, pobicia oraz z tytułu zaniedbania. Nasi klienci posiadają bezpośredni dostęp do doświadczonych prawników w czasie prowadzenia ich sprawy.

Za priorytet postawiliśmy sobie szybkie rozpatrywanie sprawy, a także satysfakcję każdego klienta korzystającego z naszych profesjonalnych usług. Dbamy o dobro naszych klientów, w związku z tym każdy proces prawny oraz każdy klient jest dla nas niezwykle ważny. Zapewniamy pełne udokumentowanie przeprowadzanych procedur w języku polskim oraz stały kontakt z naszymi przyjaznymi polskimi konsultantami. Gorąco zachęcamy do współpracy z nami.