W wielu miejscach publicznych mają miejsca wypadki, które kończą się urazem mózgu lub głowy. Uraz głowy może być pozornie niegroźny, jednak niezwłocznie należy się zgłosić do lekarza. W wyniku takiego zdarzenia poszkodowany może utracić możliwość zarobkowania, a w najgorszym przypadku może na stałe stracić zdolność do pracy. Najczęściej takie zdarzenia występują w miejscach, w których są prowadzone prace na placach budowy, w halach produkcyjnych, na wysokościach bądź w magazynach.

Jeśli doszło do takiej sytuacji nie z winy poszkodowanego, to posiada on prawo do wniesienia roszczeń o odszkodowanie zdrowotne, jak również o zwrot za wszystkie straty poniesione w związku z takim wypadkiem. Jeśli takie zdarzenie miało miejsce na terenie Irlandii Północnej w ciągu 3 lat bądź na terenie Republiki Irlandii – w ciągu 2 lat to zachęcamy do skorzystania z porady prawnej naszego Irlandzkiego Centrum Odszkodowań PA DUFFY SOLICITORS.

Można skontaktować się z naszą kancelarią telefonicznie albo przy pomocą formularza zgłoszeniowego podając okoliczności wypadku w miejscu publicznym. Kancelaria PA DUFFY SOLICITORS w sprawny oraz rzetelny sposób zajmie się Państwa sprawą. Oferujemy Państwu pełne udokumentowanie przeprowadzanych procedur w języku polskim, jak również stały kontakt z naszymi doświadczonymi polskimi konsultantami.