Irlandzkie Centrum odszkodowań PA DUFFY SOLICITORS

Zajmuje się udzielaniem pomocy prawnej osobom, które brały udział w wypadkach drogowych na terenie Irlandii Północnej oraz Republiki Irlandii. Wiele osób ulega różnego typu wypadkom drogowym. W tak stresującej sytuacji, która może przytrafić się każdemu, niezwykle istotna jest możliwość skorzystania ze sprawnej oraz profesjonalnej pomocy prawnej oferowanej przez Kancelarię PA DUFFY SOLICITORS.

Skorzystanie z usług naszej kancelarii sprawia, iż łatwiejsze staje się uzyskanie należnego odszkodowania, a równocześnie w wyniku oddelegowania obowiązków zdejmuje z naszych klientów ciężar obsługi formalności po wypadku drogowym. Uważamy, iż najlepszym rozwiązaniem jest zdobycie niezależnej porady prawnej od doświadczonego oraz wykwalifikowanego prawnika. Jako kancelaria posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw związanych z wypadkami drogowymi z udziałem samochodów czy wypadkami, w których klienci uczestniczyli w charakterze pieszego, motocyklisty czy rowerzysty.

W sytuacji, gdy wypadek drogowy nie został spowodowany z winy naszego klienta jesteśmy w stanie odzyskać:

  • fundusze na naprawę pojazdu po zdarzeniu drogowym,
  • zarobki, które utracił przez wypadki komunikacyjne,
  • koszty utraconego mienia,
  • rekompensatę za obrażenia,
  • koszty leczenia, lekarstw oraz rehabilitacji,
  • powrót do zniżek za jazdę bez szkody na polisie,
  • EXCESS czyli udział własny w szkodzie.

Należy pamiętać, iż wysokość odszkodowania powypadkowego jest uzależniona od wielu czynników, takich jak długość okresu rekonwalescencji, rodzaj uszczerbku na zdrowiu, poniesione strat finansowych czy wpływ obrażeń na styl życia po wypadku. Zachęcamy do skorzystania z pomocy prawnej naszych doświadczonych ekspertów oraz do kontaktu telefonicznego w języku polskim z naszą kancelarią.