Polacy mieszkający w Irlandii Północnej oraz Republice Irlandii niejednokrotnie trafiają do szpitali na różne zabiegi czy operacje. W szpitalu często decyzje są podejmowane pod wpływem presji czasu, w związku z tym mogą one wywoływać również negatywne konsekwencje. Poza niewłaściwymi decyzjami personelu medycznego, zaważyć na powodzeniu operacji może między innymi niskie standardy higieniczne, wadliwy sprzęt czy narzędzia chirurgiczne złej jakości. Może to się przyczynić do poważnych komplikacji pooperacyjnych. Każda tego rodzaju sytuacja niesie za sobą straty nie tylko na zdrowiu, jak również na życiu zawodowym pacjenta. W tych momentach przysługuje opieka oraz wsparcie specjalistów zajmujących się odzyskiwaniem rekompensaty.

Nasze Oficjalne Centrum Odszkodowań PA DUFFY SOLICITORS od lat walczy w imieniu swoich klientów o należne im kwoty, które mają stanowić zadośćuczynienie za zaniedbania pooperacyjnych.

W wyniku błędów medycznych w trakcie operacji pacjenci są narażeni na następujące komplikacje pooperacyjne:

  • paraliż kończyn,
  • uszkodzenie nerwów,
  • trwała bądź tymczasowa niepełnosprawność
  • śpiączka.

Nasza kancelaria zapewnia pełne udokumentowanie przeprowadzanych procedur w języku polskim oraz stały kontakt z naszymi wykwalifikowanymi ekspertami. Dbamy o dobro naszych klientów, dlatego też każdy proces prawny i każdy klient jest dla nas niezwykle ważny oraz jest traktowany w sposób indywidualny. Prosimy o kontakt telefoniczny z Irlandzkim Centrum Odszkodowań PA DUFFY SOLICITORS lub przy pomocy formularza zgłoszeniowego na naszej stronie internetowej.