Z roku na rok do Irlandii przybywa coraz więcej Polaków. Niestety w każdym miejscu może wystąpić nieszczęśliwy wypadek. Jeśli jesteś osobą poszkodowaną w wyniku wypadku samochodowego, wypadku w pracy lub w miejscu publicznym to musisz wiedzieć, że niezbędna stanie się pomoc prawna w Irlandii, która ułatwi ubieganie się o należne odszkodowanie powypadkowe. Pomoc prawna w Irlandii to kancelarie, które zajmują się dochodzeniem do konkretnych roszczeń. Irlandzkie Centrum Odszkodowań PA DUFFY SOLICITORS gwarantuje wysoką jakość oferowanych porad prawnych.

Specjalizujemy się w pomocy wszystkim poszkodowanym w różnego rodzaju wypadkach samochodowych, wypadkach w pracy, w miejscach publicznych, błędach lekarskich, a także zaniedbaniach.

Nasi specjaliści doskonale znają obowiązujące na terenie Republiki Irlandii oraz Irlandii Północnej przepisy prawa, a także posiadają doświadczenie w negocjowaniu wysokości odszkodowania z różnymi ubezpieczycielami. W imieniu naszych klientów walczą o uzyskanie jak najwyższej kwoty odszkodowania. Dodatkowo korzystając z pomocy naszych wykwalifikowanych ekspertów, klienci oszczędzają mnóstwo czasu oraz otrzymują wsparcie, a także dostają dokładne instrukcje, które określają jakie działania należy podjąć, aby uzyskać należne odszkodowanie. Irlandzkie Centrum Odszkodowań PA DUFFY SOLICITORS każdą sprawę traktuje indywidualnie. Zachęcamy do telefonicznego kontaktu z naszą kancelarią lub za pomocą formularza, który jest dostępny na naszej stronie internetowej.