Polacy przyjeżdzający do Irlandii Północnej oraz Republiki Irlandii często podejmują pracę w branży hotelarskiej. Jednak w hotelach często dochodzi do różnego rodzaju niebezpiecznych zdarzeń, takich jak potkniecie, oparzenie, poślizgnięcie, porażenie prądem czy skaleczenie. W sytuacji, gdy uszczerbek na zdrowiu ma miejsce z powodu zaniedbań pracodawcy to poszkodowany pracownik ma prawo do wniesienia pozwu o odszkodowanie finansowe.

Ciężko domagać się swoich praw poza granicami ojczystego kraju, gdyż łatwo można zagmatwać się w obcych przepisach. W związku z tym warto udać się po poradę prawną do naszego Irlandzkiego Centrum Odszkodowań PA DUFFY SOLICITORS. Z chęcią pomożemy Państwu ubiegać się o należne odszkodowanie za wypadek w pracy. Dokładnie przeanalizujemy daną sprawę, doradzimy jakie działania należy podjąć oraz określimy szanse na wypłatę rekompensaty.

Gwarantujemy także dojazd do naszych klientów na terenie całej Irlandii Północnej oraz Republiki Irlandii. Nasza kancelaria oferuje pełne udokumentowanie przeprowadzanych procedur w języku polskim, a także stały kontakt z naszymi polskimi konsultantami. Zachęcamy do podjęcia współpracy z Irlandzkim Centrum Odszkodowań PA DUFFY SOLICITORS. Jesteśmy gotowi, aby wywalczyć dla Ciebie bardzo wysoką rekompensatę finansową za odniesiony uraz w czasie pracy.