Jazda na rowerze jest jedną z ulubionych form spędzania wolnego czasu, która pozytywnie wpływa na zdrowie. Jednak zdarza się, że w trakcie jazdy na rowerze dochodzi do wypadków, w wyniku których rowerzyści odnoszą poważne obrażenia ciała. Do przyczyn takich niebezpiecznych sytuacji zalicza się nieostrożność innych uczestników ruchu, słaba widoczność czy też nieodpowiedni stan nawierzchni oraz złe warunki pogodowe.

W sytuacji, gdy dochodzi do wypadku w rezultacie potracenia rowerzysty przez pojazd mechaniczny, to poszkodowany rowerzysta ma prawo do uzyskania odszkodowania. Poszkodowany rowerzysta musi niezwłocznie udać się do lekarza. Wizyta u lekarza poparta odpowiednią dokumentacją ułatwi uzyskanie odszkodowania od sprawcy wypadku.

Udział w wypadku za granicą jest wydarzeniem niezwykle stresującym, w związku z tym zachęcamy do skorzystania z wysokiej jakości usług naszej kancelarii, która pomoże Państwu odnaleźć się w gąszczu przepisów obowiązujących w Irlandii Północnej oraz w Republice Irlandii. Irlandzkie Centrum Odszkodowań PA DUFFY SOLICITORS w sprawny oraz rzetelny sposób zajmie się Państwa sprawą i wywalczy maksymalną kwotę odszkodowania z tytułu wypadku na rowerze.