Jeżeli miałeś wypadek komunikacyjny na terenie Irlandii Północnej bądź Republiki Irlandii, a Twój samochód został uszkodzony, natomiast sprawcą kolizji był kierowca innego pojazdu, to posiadasz prawo do otrzymania samochodu zastępczego. Koszty wynajęcia oraz użytkowania pojazdu zastępczego będą opłacone przez ubezpieczyciela sprawcy wypadku komunikacyjnego na mocy obowiązującego prawa w tym kraju. Irlandzkie Oficjalne Centrum Odszkodowań PA DUFFY SOLICITORS poleca usługi naszego partnera biznesowego. Firma ta oferuje auta zastępcze, a także pomoc w przeprowadzeniu wszelkich czynności, które muszą zostać podjęte w związku z uszkodzonym pojazdem.

Firma Car4Parts gwarantuje poszkodowanemu:

  • samochód zastępczy po wypadku,
  • holowanie uszkodzonego auta z miejsca wypadku komunikacyjnego,
  • magazynowanie uszkodzonego pojazdu,
  • inspekcje zniszczonego pojazdu przez niezależnego inżyniera
  • oraz kompleksowe i dokładne omówienie raportu uszkodzeń samochodu.

Oferujemy Państwu także negocjowanie wypłaty odszkodowania za samochód w formie czeku. W celu omówienia sprawy, a także rozpoczęcia procedury prosimy zainteresowanych o kontakt w języku polskim z biurem firmy car4parts pod numerem telefonu 07731 192 275 lub kontaktując się za pomocą ich strony na facebooku. Należy pamiętać, iż prawo do otrzymania samochodu zastępczego przysługuje każdemu poszkodowanemu, którego samochód został uszkodzony w wyniku wypadku komunikacyjnego spowodowanego przez innego uczestnika ruchu drogowego.

Irlandzkie Centrum Odszkodowań PA DUFFY SOLICITORS i CAR4PARTS to osobne firmy. W związku z tym Irlandzkie Centrum Odszkodowań PA DUFFY SOLCITORS nie bierze odpowiedzialności za żadne usługi firmy CAR4PARTS.

Firma Car4Parts nie otrzymuje za współpracę od Irlandzkiego Centrum Odszkodowań PA DUFFY SOLICITORS żadnych korzyści finansowych ani materialnych. Również Irlandzkie Centrum Odszkodowań PA DUFFY SOLCITORS nie otrzymuje żadnych korzyści majątkowych czy materialnych za polecane usługi firmy Car4Parts. Informujemy, iż nasi klienci we własnym zakresie mają prawo do zaangażowania innej firmy świadczącej podobne usługi. Współpraca Irlandzkiego Centrum Odszkodowań PA DUFFY SOLICITORS oraz firmy Car4Parts stanowi komfortowe rozwiązanie proponowane naszym polskim klientom, którzy pragną kontaktować się w swoim języku ojczystym.

Ta strona jest własnością kancelarii prawnej PA DUFFY SOLICITORS.  Nazwa marketingowa Irlandzkie Centrum Odszkodowań jest zastrzeżona własnością kancelarii Prawnej PA DUFFY SOLICITORS. Obsługą strony internetowej zajmują się tylko i wyłącznie pracownicy naszej kancelarii, a nie pośrednicy. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi polskimi konsultantami.