Hala magazynowa to miejsce, w którym odbywająca się pod presją czasu praca przy jednoczesnym zatrudnieniu wielu osób, kończy się wypadkiem. Sprzyjające powstawaniu takich zdarzeń na halach magazynowych czynniki to między innymi duży ruch wózków widłowych na ciasnych magazynowych alejkach, mocno obciążone regały, śliska podłoga czy też brak zachowania odpowiednich zasad ochrony stanowiska pracy. Jeśli pracownik odnosi uraz w czasie pracy w magazynie z powodu zaniedbań pracodawcy, to poszkodowany ma prawo do ubiegania się o rekompensatę finansową.

Jednak będąc na terenie Irlandii Północnej czy Republiki Irlandii łatwo zagmatwać się w obowiązujących tam przepisach, w związku z tym zachęcamy do skorzystania z pomocy prawników z Irlandzkiego Centrum Odszkodowań PA DUFFY SOLICITORS. Nasz zespół specjalistów dokładnie przeanalizuje daną sprawę, doradzi jakie kroki należy podjąć, a także określi szanse na wypłatę należnego odszkodowania za wypadek w magazynie.

Należy pamiętać, że o odszkodowanie można ubiegać się, gdy pracownik został uderzony przez spadający przedmiot, spadnie z wysokości, dojdzie do wypadku z udziałem wózka widłowego czy też gdy pracownik zrani się lub uszkodzi mięśnie albo kręgosłup podczas podnoszenia ciężkich przedmiotów. Zachęcamy do skonsultowania każdego wypadku w magazynie z naszymi specjalistami. Prosimy o kontakt telefoniczny w języku polskim bądź poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego na naszej stronie internetowej.