Na terenie Irlandii Północnej oraz Republiki Irlandii mieszka wielu Polaków, którzy podjęli pracę w gastronomii. Praca pod presją czasu na stanowiskach takich jak kucharz czy kelner wiąże się z ryzykiem nieszczęśliwego wypadku w czasie pracy. Niezwykle ważnymi elementami, za które odpowiada pracodawca jest odpowiednie przystosowanie stanowiska pracy, właściwe przygotowanie i przeszkolenie pracowników oraz wyposażenie ich w specjalne stroje ochronne. Jednakże jeżeli dochodzi do zaniedbań z jego strony to wówczas nie jest trudno o nieszczęśliwy wypadek.

Poszkodowany może starać się o odszkodowanie, gdy nie ze swojej winy poparzył się gorącym tłuszczem bądź wrzątkiem, zranił się szkłem albo ostrym narzędziem, poślizgnął się na mokrej czy tłustej podłodze lub też potknął się o nierówną podłogę. Wszystkie wypadki w pracy niosą za sobą negatywne konsekwencje finansowe, w związku z tym warto skonsultować go z naszymi ekspertami, którzy z pewnością doradzą jakie podjąć działania oraz jakie są szanse na wynegocjowanie jak najwyższego odszkodowania.

Skontaktuj się z nami telefonicznie w języku polskim bądź wypełnij formularz na stronie Irlandzkie Centrum Odszkodowań PA DUFFY SOLICITORS. Zachęcamy do podjęcia współpracy z naszą kancelarią oraz do skorzystania z profesjonalnych porad prawnych.