Niestety wypadkowi można ulec we wszelkiego rodzaju miejscach publicznych nawet na chodniku. Tego typu wypadki spowodowane są bardzo często potknięciem się, poślizgnięciem się albo upadkiem na uszkodzonym chodniku lub na mokrej nawierzchni. Czasami dochodzi do wypadków związanych złym zarządzaniem, które przejawia się przez brak należytego remontu, słabe utwardzenie nawierzchni albo także złe zabezpieczenie robót prowadzonych w pobliżu lub na chodniku.

W sytuacji, gdy jest się poszkodowanym w wyniku wypadku w miejscu publicznym należy niezwłocznie zgłosić się do lekarza i określić co dokładnie było przyczyną takiego zdarzenia. Wizyta u lekarza jest dowodem potwierdzającym zakres odniesionych obrażeń, a także ułatwia uzyskanie odpowiedniego odszkodowania. Należy pamiętać, iż gdy doszło do wypadku w miejscu publicznym nie z winy poszkodowanego ma on prawo do starania się o należne odszkodowanie zdrowotne oraz o pokrycie wszystkich strat finansowych związanych z leczeniem.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z bezpłatnej porady prawnej naszych specjalistów, jeśli odnieśli Państwo odrażenia w wyniku potknięcia się na chodniku na terenie Irlandii Północnej bądź Republiki Irlandii. Doświadczeni specjaliści z Irlandzkiego Centrum Odszkodowań PA DUFFY SOLICITORS chętnie pomogą Państwu w wywalczeniu należnej rekompensaty za odniesiony uszczerbek na zdrowiu. Zachęcamy do telefonicznego kontaktu z naszą kancelarią lub przy pomocą formularza zgłoszeniowego na naszej stronie internetowej. Niezwłocznie nasi specjaliści oddzwonią do Państwa oraz doradzą jakie działania trzeba podjąć w danej sytuacji.