Irlandzkie Centrum Odszkodowań PA DUFFY SOLICITORS to grupa doświadczonych prawników specjalizująca się w udzielaniu pomocy prawnej w uzyskiwaniu odszkodowań powypadkowych na terenie Irlandii Północnej (UK) oraz Republiki Irlandii (ROI).

 

Co i dla kogo?

Nasze Centrum Odszkodowań powstało z myślą o wszystkich Polakach mieszkających w Irlandii i zmagających się z różnymi problemami prawnymi dotyczącymi odszkodowań. Zajmujemy i specjalizujemy się odszkodowaniami z tytułu wypadku w pracy, wypadku drogowego, wypadku w miejscu publicznym, błędu medycznego, pobicia oraz z tytułu zaniedbania.

W Irlandii Północnej klienci maja czas na ubieganie się o odszkodowanie do 3 lat od wypadku, natomiast w Republice Irlandii do 2 lat od wypadku.

 

Posiadamy trzydzieści pięć lat doświadczenia w udzielaniu pomocy prawnej w uzyskiwaniu odszkodowań, a przez ten czas wypracowaliśmy sobie renomę sprawnego udzielania profesjonalnych oraz praktycznych porad. Nasi klienci posiadają bezpośredni dostęp do doświadczonych prawników w czasie prowadzenia ich sprawy. Za priorytet postawiliśmy sobie szybkie rozpatrywanie sprawy, a także satysfakcję każdego klienta korzystającego z naszych profesjonalnych usług. Nasza kancelaria charakteryzuje się dużą skutecznością w działaniu, szybkością oraz pełnym profesjonalizmem. Dbamy o dobro naszych klientów, w związku z tym każdy proces prawny oraz każdy klient jest dla nas bardzo ważny.

Gwarantujemy dojazd do naszych klientów na terenie całej Irlandii Północnej oraz Republiki Irlandii. Oferujemy pełne udokumentowanie przeprowadzanych procedur w języku polskim oraz stały kontakt z naszymi polskimi konsultantami. Gorąco zachęcamy do kontaktu z nami.