W wielu sytuacjach wystarczy chwila nieuwagi, która może spowodować uszkodzenie kręgosłupa, uraz głowy czy złamanie ręki. Pamiętaj, że w przypadku wypadku w miejscu publicznym w Irlandii Północnej lub na terenie Republiki Irlandii należy Ci się odszkodowanie powypadkowe. Poniżej znajdują się przydatne informacje dotyczące odszkodowań powypadkowych.

Miejsca publiczne to obszary niezwykle zatłoczone, w których mimo zachowania szczególnej ostrożności bez trudu można nabawić się kontuzji lub odnieść inne obrażenia. Tego rodzaju wypadki z reguły są spowodowane są  potknięciem, poślizgnięciem się bądź upadkiem na uszkodzonym chodniku, drodze lub na mokrej nawierzchni w centrum handlowym, kinie itp. W momencie, gdy jesteś poszkodowanym w wyniku wypadku w miejscu publicznym na terenie Irlandii Północnej lub Republiki Irlandii to przysługuje Tobie odszkodowanie. Jednak, należy pamiętać, iż w Irlandii Północnej osoby poszkodowane mają czas na ubieganie się o odszkodowanie do 3 lat od wypadku, z kolei w Republice Irlandii do 2 lat od wypadku. Zachęcamy do skorzystania z pomocy prawnej oraz specjalistycznej wiedzy ekspertów Irlandzkiego Odszkodowań PA DUFFY SOLICITORS w języku polskim, którzy wywalczą najwyższą możliwą kwotę odszkodowania.

Odszkodowanie za utratę zdrowia w wyniku wypadku na terenie Irlandii Północnej i Republiki Irlandii!

Wszystkie wypadki, nawet te z pozoru niegroźne, mogą być przyczyną wielu powikłań czy trwałej utraty zdrowia. Gdy, doszło do wypadku nie z winy poszkodowanego, to posiada prawo do ubiegania się o odszkodowanie zdrowotne, jak również o pokrycie wszelkich strat finansowych, które są związane z leczeniem. Każda poszkodowana osoba w wypadku powinna niezwłocznie zgłosić zaistniałe zdarzenie pracownikowi danego miejsca, wykonać zdjęcia miejsca zdarzenia oraz zebrać namiary od osób, które były świadkami tej sytuacji oraz udzieliły pierwszej pomocy. Ze względu na fakt, iż dolegliwości nie muszą pojawić się natychmiast, więc należy także udać się do lekarza oraz poinformować go o przyczynie odniesionych obrażeń.

Organy, do których należy formułować roszczenia o wypłatę odszkodowania.

W zależności w jakich okolicznościach miał miejsce dany wypadek to do innych osób należy zgłosić się po należne odszkodowanie. Jeśli wypadek miał miejsce między innymi w restauracji czy centrum handlowym, to roszczenia należy sformułować do administratora danego miejsca. W sytuacji wystąpienia wypadku drogowego należy pozwać sprawcę o wypłatę odszkodowania. W przypadku wypadku w pracy, odpowiedzialność leży po stronie pracodawcy. Każdy przypadek jest jednak inny, w związku z tym warto uzyskać pomoc prawną od profesjonalistów, którzy doradzą, jakie działania należy podjąć w danej sytuacji.

Pomoc prawna w uzyskiwaniu odszkodowania na terenie Irlandii Północnej i Republiki Irlandii.

Irlandzkie Centrum Odszkodowań PA DUFFY SOLICITORS to zespół ekspertów, którzy specjalizują się w udzielaniu pomocy prawnej w uzyskiwaniu odszkodowań powypadkowych na terenie Irlandii Północnej (UK) oraz Republiki Irlandii (ROI). Nasi doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy dokładnie przeanalizują daną sprawę, pomogą w podjęciu odpowiednich działań, a także określą szanse na wypłatę należnego odszkodowania. W celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi naszych klientów oraz pełnej satysfakcji z naszych usług, każdą sprawę traktujemy indywidualnie. Zachęcamy do telefonicznego kontaktu z nami lub za pomocą formularza na stronie internetowej.